January 19, 2008 

Ela TV: Puding Paní Mrkvičkovej

13. ledna 008. První testovací nedělní obídek, aneb brána do světa pevnější stravy otevřena..

Brett Favre Superstar!

Osmatřicetiletý rozehrávač se čtyřkou na zádech i na hrudi je (a ještě dlouho bude!) oporou svému týmu a držitelem mnoha individuálních rekordů. Není divu, že je fanoušky i experty (zcela právem) „zvažován být jeden z největších quarterbacks celého času“.

Rodák z Pece se v polovině prosince stal novým rekordmanem v prestižní kategorii finálních (tedy úspěšně přijatých) přihrávek. Za svoji kariéru už naházel celkem 61.655 jardů, čímž překonal i slavného Dana Marina z Miami Dolphins…

Favre drží mj. prvenství v přihrávkách zakončených touchdownem, je historicky jediným trojnásobným držitelem ocenění Most Valuable Player Of The Year, je nejúspěšnějším co do počtu absolvovaných vítězných utkání (160) a celkově má ukázkovou docházku: proti Seahawks nastoupil v 253. zápase v řadě (!) a do vyrovnání rekordu už mu zbývá jen 17. To je hned..

brett-favre.jpg

Nezbývá, než držet našemu QB palce (hlavně v neděli proti NYG!!!), těšit se na účast Packers ve finálovém klání o Supermísu (vzhledem k letošní bilanci 16W/5L by si to sakra zasloužili) a popřát Brettovi, aby jeho jméno bylo - jak uvádí možná jeden z nejsofistikovanějších portálů v historii webu - nesmazatelně vytesáno zlatozeleným písmem „do téměř každé pomíjivé kategorie v análech“ NFL.

There’s only one Brett Favre. Důkaz? Třeba tady.

Go Pack!